Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

30. września 2020

Bramka płatnicza TrustPay przez 1 rok bez opłat

Health
author: TrustPay
Follow us:

Potrzebujesz niezawodnej bramki płatniczej dla swojej firmy, ale zniechęcają Cię opłaty? Od 1 października 2020 r. możesz wypróbować bramkę płatniczą TrustPay i korzystać z niej przez 1 rok bez żadnych opłat. Zdalna rejestracja bramki płatniczej Rejestracja rusza 1 października 2020 r., a z bramki płatniczej możesz korzystać przez 1 rok bez żadnych dodatkowych opłat. Rejestracja […]

Potrzebujesz niezawodnej bramki płatniczej dla swojej firmy, ale zniechęcają Cię opłaty? Od 1 października 2020 r. możesz wypróbować bramkę płatniczą TrustPay i korzystać z niej przez 1 rok bez żadnych opłat.

Zdalna rejestracja bramki płatniczej

Rejestracja rusza 1 października 2020 r., a z bramki płatniczej możesz korzystać przez 1 rok bez żadnych dodatkowych opłat. Rejestracja przez internet, bez potrzeby przesyłania dokumentów na piśmie. Jeżeli rejestracja przebiegnie pomyślnie, bramkę płatniczą możesz uruchomić w ciągu 24 godzin.

Bezpieczna bramka płatnicza TrustPay z możliwością konfiguracji wyglądu.

Po dokonaniu rejestracji otrzymasz bramkę płatniczą, której wygląd możesz skonfigurować i dopasować do swoich potrzeb. Bramka oferuje płatności kartą na całym świecie, natychmiastowe przelewy bankowe i wszystkie najpopularniejsze metody płatności w Słowacji i Czechach.

Rejestracja składająca się z kilku kroków jest szybka, prosta i bezpieczna – możesz jej dokonać nawet z telefonu komórkowego. Bez zbędnej papierologii, od początku do końca przez internet!

Promocja na bramkę płatniczą przez 1 rok bez opłat dotyczy także linków do płatności, najwygodniejszej metody płatności dla tych, którzy nie mają własnego sklepu internetowego, a zamówienia przyjmują mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem portali społecznościowych.

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo na podpora@trustpay.eu. Jeśli chcesz wiedzieć, ile to kosztuje po zakończeniu promocji, zapoznaj się z Cennikiem.

Przyjmuj płatności elektroniczne z całego świata na poczekaniu, bezpiecznie i bez żadnych dodatkowych opłat!